Vánoční tipy pro milovníky kávy

Vánoce 2015 se kvapem blíží a možná už uzrál čas popřemýšlet, co tomu vašemu milovníkovi kávy letos dáte pod stromeček. S tímhle vám mile ráda pomůžu. Mrkněte do článku a nechte se inspirovat vánočními tipy na dárky pro kávomily. 😉

Pro více inspirace nezapomeňte nahlédnout do tohoto článku, ve kterém najdete tipy na vánoční dárky z loňska. Teď už ale pojďme na to.

1. Dárková dóza se zrnkovou kávou

Co jiného by mohlo kávomila potěšit než kvalitní káva? Navíc vám tuhle Ježíšek doručí v krásné dárkové dóze, kterou můžete využít i pro pozdější uskladnění zrnkové kávy. K dipsozici je výběr z mnoha druhů (kolumbijská, kostarická, guatelmalská, brazilská, keňská, dominikánská, etiopská…) a také mezi mletou a zrnkovou kávou.

2. Dárková sada Top Moka Mini

V téhle dárkové sadě se snoubí perfektní spojení elegantního designu i praktičnosti. Najdete v ní kvalitní moka konvičku a dva šálky na espresso. Tahle moka konvička ale připraví kávu jinak než ta klasická. Káva vám zde vyteče rovnou do hrnečků. Můžete také vybírat z bílé, modré, žluté, oranžové nebo červené barvy.

3. Sušenky Lotos ke kávě

Když už kávu jako v kavárně, tak alespoň s výbornými křehkými sušenkami značky Lotos. Mají báječnou skořicovou chuť a není divu, že v kavárnách jsou oblíbenou sladkou tečkou k šálku vašeho oblíbeného moku. V balení je 300 kusů téhle dobroty, takže si buďte jistí, že se s vámi váš kávomil rád rozdělí.

4. Originální ruční kávovar

Originalita, praktičnost a kvalita se cení, a ruční kávovar ROK Espresso Maker tohle všechno má. Je to také skvělý způsob, jak si doma bez předražených kávovarů připravit šálek dokonalého espressa. A nepotřebujete k tomu dokonce ani elektřinu. Více jsem se rozepsali v tomto článku.

5. Napěňovač mléka

Má váš kávomil rád mléčnou pěnu? Jsou jeho favority cappuccino či café latté macchiato? Pak ho určitě potěšíte nějakým udělátkem na domácí přípravu mléčné pěny. Co třeba tenhle elegantní šlehač? Více o tom, jak si připravit perfektní pěnu a o vychytávkách a tipech, jak na to, se dočtete tady.

Chtěli byste více tipů na dárky? Pak mrkněte na další vánoční tipy pro milovníky kávy a nechte se inspirovat. 🙂

*Použité fotografie: náhledový obrázek: Glen Waters, na základě licence CC BY 2.0, flickr.com

Markéta
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.