Vánoční tipy pro milovníky kávy 2019

Podzim nám před očima pomalu přechází v zimu, v oknech se tu a tam objevují první světýlka a dekorace a všude samí Santové a reklamy. To znamená jediné: Vánoce se blíží, vlastně už jsou skoro za dveřmi. Pokud však ještě nemáte dárky pro své blízké, kteří milují kávu, ráda bych vám s tím pomohla a dala vám pár tipů. Co tedy originálního koupit tomu vašemu kávomilovi? 🙂

Letošní tipy na kávomilské vánoční dárky se budou točit okolo značky Cafflano. Proč? Jejich výrobky jsou originální, designově lahodící oku, vysoce kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a především velice praktické a chytře řešené. Jestli něco zní jako ideální vánoční dárek, pak je to právě tohle. Pojďme na to.

Cafflano Klasik

Na první pohled vypadá Cafflano Klasik jako elegantní termohrnek, ale nenechte se zmást, je mnohem víc než to. Díváte se na první přenosný all-in-one kávovar na světě. Kávu si v něm jak umelete, tak připravíte, tak vypijete, nic víc netřeba. Tahle vychytávka je skvělá pro každého, kdo si chce připravovat kávu mimo domov, kdekoli a kdykoli, a nechce se mu s sebou tahat spoustu věcí. Můžete ho svému kávomilovi pořídit v černé nebo červené barvě. O Cafflano Klasik jsem se více rozepsala v tomto článku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cafflano Kompresso

Miluje váš kávomil espresso a rád by si ho připravoval i mimo domov, v práci, na cestách nebo zkrátka kdekoli? Pak ho Cafflano Kompresso určitě potěší, protože tenhle přenosný kávovar dokáže nadčasovou italskou klasiku připravit bez elektřiny díky chytrému mechanismu hydraulické komprese. Je to vlastně nejlehčí a nejkompaktnější kávovar svého druhu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cafflano Kompact

Cafflano Kompact je hodný svého názvu, je totiž neskutečně kompaktní. Jestliže by váš kávomil ocenil nějakou hodně skladnou vychytávku na přípravu lahodné kávy na cestách či v kanceláři, která se mu vejde do kabelky nebo tašky a neváží skoro nic, tohle se mu bude líbit. Cafflano Kompact je taková mini cestovní verze french pressu a aeropressu – kávu v něm připravíte filtrací přes kovový filtr za pár minut. A zvládne hravě i cold brew. Je k dispozici v červené nebo černé barvě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cafflano Go-Brew

Už jsme tu měli přípravu filtrované kávy i espressa na cestách. Jenže co když váš kávomil dává přednost překapávané kávě? Pak ho nejvíc potěší čtvrtý inovativní produkt značky Cafflano – Cafflano Go-Brew. Je to vlastně takový přenosný, multifunkční a vychytaný dripper na přípravu kávy kdekoli a kdykoli. Kromě přípravy lahodné překapávané kávy také může posloužit jako lahev na vodu nebo jakýkoli jiný nápoj. Stačí jen uzavřít víčkem a vzít s sebou. Cafflano Go-Brew je k dispozici v mnoha barevných variantách – černé, slonovinové, mátové, červené, růžovéliliové.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chtěli byste více tipů na dárky? Pak mrkněte na další vánoční tipy pro milovníky kávy a nechte se inspirovat. 🙂

Krásné Vánoce přeji! 🙂

*Použité fotografie: náhledový obrázek: John Beans, na základě licence CC BY 2.0, flickr.com

Markéta
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.