Šikovná konvice k aeropressu i dripperu

Sháníte praktickou a kvalitní konvičku, která si dokonale sedne s vaším aeropressem nebo dripperem? Jestliže ano, pak jste ji právě našli. Jmenuje se Brewista Glass Server. Zajímá vás víc? Pokračujte ve čtení.

Pokud si kávu doma připravujete alternativní metodou pomocí aeropressu nebo dripperu, pak víte, že kromě samotného zařízení potřebujete ještě něco, do čeho kávu přefiltrujete. Můžete to být jak šálek, hrneček nebo také konvice, přičemž to poslední jmenované oceníte, jestliže připravujete kávu pro více osob naráz. Pokud máte doma hosty, komu by se chtělo procházet procesem přípravy kávy pro každého hosta zvlášť?

Konvice Brewista Glass Server vám v tomhle může skvěle posloužit, protože si výrobce dal záležet, aby na aeropress nebo dripper (nejen značky Brewista, ale i značek jiných) přesně seděla. Na první pohled tedy může vypadat obyčejně, ale je mnohem praktičtější a šikovnější, než by se mohlo zdát.

Od konvice Brewista Glass Server můžete očekávat vysokou kvalitu. Je vyrobena z borosilikátového skla, které bez problémů udrží teplotu vaší kávy nebo čaje. Konvice je také vybavená plastovým víkem, které vám zaručí, že ani jedna kapka vašeho oblíbeného nápoje nepřijde nazmar, při nalévání nic neprotéká, kam nemá. Samozřejmostí je, že konvice je vyrobena jen ze zdravotně nezávadných materiálů. Bez obav ji také můžete umývat v myčce.

Vybrat si můžete ze dvou velikostí – Brewista Glass Server je k dispozici v objemu 360 ml (což se rovná zhruba třem šálkům kávy) a 600 ml (což je zhruba pět šálků kávy). Je tedy na vašem uvážení, jaký objem je pro vás ten pravý.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Používáte aeropress nebo dripper? Uvažujete o koupi šikovné konvice, která je kompatibilní s těmito metodami přípravy kávy? Nebo už takovou máte? Podělte se s námi v komentářích. 🙂

Markéta
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.