Věděli jste, že si kávu můžete předplatit?

Chcete experimentovat a ochutnávat různé druhy kávy a přesto šetřit čas i peníze? Že to zní jako pohádka? Ale vůbec ne, kávu si totiž můžete předplatit – každý měsíc přistane ve vaší schránce omamně vonící zásilka podle vašeho výběru.

Předplatné kávy je u nás poměrně novou myšlenkou, ačkoli v zahraničí to už kávoví nadšenci praktikují běžně (jmenujme například služby Mistobox nebo Craft Coffee). Ocení ho zejména ti kávomilové, kteří rádi objevují nové chuťové nuance svého oblíbeného nápoje. Výběr káv, který máte k dispozici, je opravdu obrovský, a ruku na srdce – často dáváme přednost té své nej kávě, která je pro nás jistotou, a mezitím nám unikají jiné, a třeba lepší kávy.

Kávové předplatné má navíc, stejně jako například předplatné časopisu, spoustu výhod:

  •  pokud nestíháte, s předplatným kávy nikdy nebudete „na suchu“, každý měsíc najdete ve schránce 250 / 500 gramový či 1 / 2 kilový balíček kávy podle svého výběru (filtr nebo espresso)
  •  kávové předplatné nejen šetří čas, ale také peníze – čím víc kávy si objednáte, tím jsou ceny výhodnější (na druhou stranu však musíte platit poštovné, při vyšších objednávkách je ale zdarma)
  •  předplatné si můžete objednat na míru – zvolíte si, zda chcete směs na espresso nebo filtr, kolik gramů by balíček měl mít a délku předplatného (4, 6 nebo 12 měsíců) s poštovným zdarma!
  •  můžete si samozřejmě vybrat mezi mletou či zrnkovou kávou z celého světa, takže máte možnost ochutnat něco nového
  •  kávové předplatné je skvělým dárkem (k narozeninám, svátku, výročí, Vánocům či jen tak pro radost), a to nejen pro milovníky kávy, ale také pro ty, kteří chtějí s domácí přípravou teprve začít
  •  může být pro kávomila krásnější okamžik, než když se ve dveřích objeví pošťák s balíčkem, který tak báječně voní? 😉

Už jste si někdy kávu předplatili? Co si o tomto nápadu myslíte? Napište nám to do komentářů. 😉

*Použité fotografie: náhledový obrázek: DaveBleasdale, na základě licence CC BY 2.0, flickr.com

Markéta
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.