A poštou k vám přilétá… výběrová káva!

„Jsem blázen do kafe. Když jednou ochutnáte pořádnou kávu, nemůžete se už vrátit. Prostě nemůžete.“ Oblíbený herec Hugh Laurie se netají tím, že káva je jeho velkou láskou. Není ale káva jako káva. Na tu kvalitní v běžném obchodě nenarazíte, musíte si za ní dojet do pražírny. Co když ale…

…chcete ochutnávat různé druhy výběrové kávy, ale vaše pražírna ji v tak malém množství neposkytuje? Nebo zkrátka kvůli pracovnímu vytížení nemáte čas podívat se po vhodné pražírně a výrobky z maloobchodu vám prostě nechutnají? Pokud jste si na jednu z těchto otázek odpověděli ano, určitě vzbudí váš zájem nová a ojedinělá služba – předplatné kávy od společnosti Coffee to Home.

„Naše cesta vedla od obyčejných kaváren přes ty kvalitní s výběrovou kávou, jejímuž kouzlu jsme ihned podlehli. Řekli jsme si, že chceme, aby toto kouzlo poznal celý svět. Nebo alespoň Česká republika,“ vysvětluje příčiny vzniku společnosti spoluzakladatel Ondřej Macků.

A jak přesně to funguje? Každý měsíc vám domů přijde balíček se třemi různými druhy chutné kávy, kterou Coffee to Home pečlivě vybírá v těch nejlepších českých a slovenských pražírnách. Odpadne vám tak starost s hledáním té pravé kávy, tuto práci zastane Coffee to Home. S předplatným budete mít neustálý přístup k výborné kávě a budete si moci užívat příjemné chvíle popíjením tohoto lahodného nápoje v kteroukoliv denní dobu.

Stále jsme vás nepřesvědčili? V tom případě využijte možnosti objednat si první měsíční balíček zdarma (platí v předplatném na 3 a více měsíců). A pokud balíček nenaplní Vaše představy, máte možnost předplatné po prvním měsíci zrušit a Coffee to Home vám zašle peníze zpět. To je přeci férová nabídka. Vyzkoušíte, jestli vám produkt vyhovuje a pak se definitivně rozhodnete, jestli je pro vás předplatné kávy atraktivní volba.

Znáte někoho, komu by předplatné kávy udělalo radost? V Coffee to Home rádi vytvoří k předplatnému dárkový poukaz podle vašeho přání, který může někoho z vašich blízkých potěšit třeba pod Vánočním stromečkem.

Více informací najdete na oficiálních webových stránkách Coffee to Home: www.coffeetohome.cz

A co vy a předplatné kávy? Ano či ne? 🙂

*Použité fotografie: náhledový obrázek: Asher Isbrucker, na základě licence CC BY 2.0, flickr.com

Markéta
Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.